Medus

KodasPavadinimasSpalvaKaina su PVMKiekis
 1. Natūralus medus, kibirėlyje, 1 kg.

  Natūralus medus, kibirėlyje, 1 kg.

  Natūralus medus, kibirėlyje, 1 kg.
  233-040233-040Natūralus medus, kibirėlyje, 1 kg.
  €11,16 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  3 | 0
 2. Medaus ir mėlynių delikatesas, 200 g

  Medaus ir mėlynių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Pasivaikščiojimą po mišką saulėtą dieną primenantis skonis. Medaus ir mėlynių delikatesas apjungia du itin vertingus gamtos produktus: gryną medų ir mėlynių uogas, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-597233-597Medaus ir mėlynių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 3. Medaus ir spanguolių delikatesas, 200 g

  Medaus ir spanguolių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Saldžiarūgštis miško skonis. Medaus ir spanguolių delikatesas apjungia du itin vertingus gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintas spanguoles, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-596233-596Medaus ir spanguolių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 4. Medaus ir imbierų delikatesas, 200 g

  Medaus ir imbierų delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Intensyvaus skonio delikatesas, idealiai tinkantis aštresnių pojūčių megėjams. Medaus ir imbierų delikatesas apjungia du ypatingos vertės gamtos produktus: gryną medų ir imbierų šaknis, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-595233-595Medaus ir imbierų delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 5. Medaus ir šaltalankių delikatesas, 200 g

  Medaus ir šaltalankių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Tobulai subalansuotas, švelnaus rūgštumo ir saldumo kupinas skonis. Medaus ir šaltalankių delikatesas apjungia du ypatingos vertės gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintus šaltalankius, išdžiovintus šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-594233-594Medaus ir šaltalankių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 6. Medaus ir juodųjų serbentų delikatesas, 200 g

  Medaus ir juodųjų serbentų delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Subalansuotas – švelniai rūgštus ir gaivus skonis. Medaus ir juodųjų serbentų delikatesas apjungia du ypatingos vertės gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintus juodosius serbentus, išdžiovintus šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-593233-593Medaus ir juodųjų serbentų delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 7. Medaus ir pipirmėčių delikatesas, 200 g

  Medaus ir pipirmėčių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Gaivaus ir malonaus skonio delikatesas. Medaus ir pipirmėčių delikatesas apjungia du išskirtinės vertės gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintas pipirmėtes, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų bei maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-592233-592Medaus ir pipirmėčių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 8. Medaus ir braškių delikatesas, 200 g

  Medaus ir braškių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Saldus, kaime praleistos vasaros, prisiminimų skonis. Medaus ir braškių delikatesas apjungia du ypatingos vertės gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintas braškes, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. Džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų bei maistinių medžiagų. Produktas yra pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-591233-591Medaus ir braškių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 9. Medaus ir aviečių delikatesas, 200 g

  Medaus ir aviečių delikatesas, 200 g

  Naujiena
  Mėgstamiausias smaližių vasaros skonis. Medaus ir aviečių delikatesas apjungia du ypatingos vertės gamtos produktus: gryną medų ir ūkininkų užaugintas avietes, išdžiovintas šalčiu. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. O džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas – pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-590233-590Medaus ir aviečių delikatesas, 200 g
  €5,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
 10. Medaus Asorti dėžutėje

  Medaus Asorti dėžutėje

  Medus ir septyni skirtingi medaus ir uogų deriniai. Dėžutėje telpa 8 vnt./30 g. medaus.
  233-906233-906Medaus Asorti dėžutėje
  €14,52 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  3 | 0
 11. Medus ETNO 20 pakelių

  Medus ETNO 20 pakelių

  ETNO
  Medus Etno 20 pak.
  233-086233-086Medus ETNO 20 pakelių
  €6,27 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  9 | 0
 12. Medaus delikatesas LAISVĖS SKONIS, 200 g

  Medaus delikatesas LAISVĖS SKONIS, 200 g

  Naujiena
  Lietuvos trispalvės spalvų derinys - liofilizuotų braškių, mėtų, šaltalankių ir medaus delikatesas. Gaminant šį produktą naudojamas tik sertifikuotose laboratorijose ištirtas medus, kuris nėra pasterizuojamas ar filtruojamas pramoniniu būdu. Todėl yra išsaugomi visi meduje esantys naudingi mikroelementai, vitaminai ir mineralai. Delikatese nėra pridėtinio cukraus, nenaudojami dažikliai ar konservantai. O džiovinimas šalčiu – tai modernus džiovinimo procesas, kuomet vanduo yra išgarinamas iš produktų šaldant juos labai žemoje temperatūroje vakuume. Naudojant šią technologiją išsaugomas produktų skonis, aromatas ir 99 proc. vitaminų ir maistinių medžiagų. Produktas – pagamintas Lietuvoje. Puikiai dera su skrudinta duona, sūriais, šiltam arbatos gėrimui pasigaminti ar tiesiog skanauti šaukšteliu.
  233-598233-598Medaus delikatesas LAISVĖS SKONIS, 200 g
  €6,95 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  0 | 0
UŽSIPRENUMERUOKITE Office System NAUJIENAS