Dėmių valikliai

KodasPavadinimasSpalvaKaina su PVMKiekis
 1. Dėmių valiklis Ūla be chloro, 750 g

  Dėmių valiklis Ūla be chloro, 750 g

  NAUJIENA
  Aukštos kokybės tekstilės ir kietų paviršių dėmių šalinimo valiklis. Skirtas naudoti profilaktinio ir įprasto kietų paviršių valymo tikslais. Efektyviai pašalina riebalų ir dažų dėmes
  232-300232-300Dėmių valiklis Ūla be chloro, 750 g
  €4,69 
  Likutis:
  Pristatymas: 3 d.
  6 | 0
 2. Paviršių valiklis KIILTO Akseli 2001, neutralus, koncentruotas

  Paviršių valiklis KIILTO Akseli 2001, neutralus, koncentruotas

  Kiilto
  Aukštos kokybės koncentruotas paviršių valiklis. Skirtas naudoti profilaktinio ir įprasto kietų paviršių valymo tikslais taikant rankinius arba automatinius metodus. Taip pat tai puiki dėmių šalinimo priemonė. „Kiilto Akseli 2001“ sudėtyje esantis tirpiklis efektyviai šalina riebalinius, tepalinius ir itin didelius nešvarumus. Dėl neutralaus pH produktas tinka naudoti ir ant jautrių paviršių. Paruoškite tirpalą drungname vandenyje. Šalindami itin didelius nešvarumus, palikite veikti ant paviršiaus apytiksliai 5 minutes. Jei reikia, nuskalaukite. Bespalvis kvapus skystis. Mažina paviršiaus įtemptį ir šalina nešvarumus. Neputojanti priemonė. Dozavimas: 1-5 ml/ 1 l vandens. Produkto pH apytiksliai 7. Talpa 1 arba 5 l.
 3. Dėmių valiklis tekstilei BUZIL Buz Point, su purkštuku, 200 ml

  Dėmių valiklis tekstilei BUZIL Buz Point, su purkštuku, 200 ml

  Buzil
  Aukštos kokybės BUZIL Buz Point specialus purškiamas valiklis kiliminėms dangoms ir tekstiliniams baldams valyti. Dėmių išėmiklis puikia šalina purvą, kramtomą gumą, klijus, rašalą, žvakių vašką, batų tepalą, dispersijų spalvą, etikečių likučius, lūpų dažus ir t.t. Skirtas visiems tekstiliniams paviršiams, kilimams, baldiniams audiniams, kurie atsparūs tirpikliams. Pašalina purvą, kurio negalima pašalinti vandeniu. Greitai džiūsta, maloniai kvepia, nepalieka dėmių. Užpurkšti – leisti trumpai paveikti, nuvalyti sugeriančia šluoste. Patikrinti, ar spalvotos ir lakuotos medžiagos nekeičia spalvos. Valant laikytis gamintojo instrukcijos. Talpa 200 ml.
  231-328231-328Dėmių valiklis tekstilei BUZIL Buz Point, su purkštuku, 200 ml
  €21,30 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  9 | 0
 4. Dėmių valiklis KIILTO Presstech L Super, kietiems paviršiams, 400 ml

  Dėmių valiklis KIILTO Presstech L Super, kietiems paviršiams, 400 ml

  Kiilto
  Aukštos kokybės efektyvus dėmių šalinimo valiklis. Skirtas klijų likučiams ir tepalų dėmėms pašalinti. Tinka paviršiams, kurie liečiasi su maisto produktais, taip pat stiklo, metalo paviršiams ir dažniausiai naudojamiems plastikiniams paviršiams. Nerekomenduojama lakuotiems parketams arba tekstilinėms grindims. Talpa 400 ml.
  231-326231-326Dėmių valiklis KIILTO Presstech L Super, kietiems paviršiams, 400 ml
  €22,58 
  €16,98 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  2 | 0
 5. Dėmių valiklis KIILTO Tahra Spurt, su purkštuku, 750 ml

  Dėmių valiklis KIILTO Tahra Spurt, su purkštuku, 750 ml

  Kiilto
  Aukštos kokybės tekstilės ir kietų paviršių dėmių šalinimo valiklis. Skirtas naudoti profilaktinio ir įprasto kietų paviršių valymo tikslais. Efektyviai pašalina riebalų ir dažų dėmes. Su purkštuku, paruoštas naudoti. Sudėtyje nėra aromatinių medžiagų. Užpurkšti ant dėmės. Palikti 5 min. Nuvalyti švaria sugeriančia servetėje ar minkštu šepečiu. Gerai išplauti paviršių. pH maždaug 10.5. Talpa 750 ml.
  231-327231-327Dėmių valiklis KIILTO Tahra Spurt, su purkštuku, 750 ml
  €16,63 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  1 | 0
 6. Dėmių valiklis su probiotikais PROBIOTIC, kvapus naikinantis, 500 ml

  Dėmių valiklis su probiotikais PROBIOTIC, kvapus naikinantis, 500 ml

  Probiotic
  Tinka naudoti kilimams, baldų apmušalams ir kitiems tekstiliniams paviršiams. Sumažina maisto, rūkalų ir kitus kvapus. Kvapus ir dėmes naikinantis valiklis su probiotikais yra visiškai saugus ir natūralus produktas. Panaikina šviežias dėmes bei blogą kvapą. Probiotinė formulė sudaryta iš ypatingai veiksmingų mikroorganizmų, kurie suardo dėmes ir purvą atsiradusį ant kilimų, medžiaginių baldų ar kito audinio, kurie ištepti kavos, vyno, sulčių ir kitų skysčių bei nukritusio maisto, taip pat žemių, žolės ir kito purvo. Speciali mikrobiologinė formulė numalšina maisto, rūkalų ir kitų šaltinių kvapus ir sukuria sveikesnę aplinką. Nenaudoti su antibakterinėmis priemonėmis. Laikyti nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugotose vietose. Talpa 500 ml.
  231-307231-307Dėmių valiklis su probiotikais PROBIOTIC, kvapus naikinantis, 500 ml
  €9,40 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  10 | 0
 7. Ekologiškas dėmių valiklis RAPID, 20 g

  Ekologiškas dėmių valiklis RAPID, 20 g

  Stanger
  Ekologiškas dėmių valiklis PILOT RAPID , 20 g., patogi pakuotė. Pagamintas iš 90 procentų natūralių medžiagų. Puikiai tinka keliaujantiems. Naudojimas: patelpti išteptą vietą, patrinti ir perplauti. Tinka naudoti spalvotiems drabužiams, netinka šilkui ir drabužiams skirtiems valyti tik sausu, cheminiu būdu. Sudėtis: 10 proc. muilo, iki 5 proc. nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų, jaučio tulžis, kvepalai.
  037-121037-121Ekologiškas dėmių valiklis RAPID, 20 g
  €5,62 
  €1,31 
  Likutis:
  1 | 0
 8. Ekologiškas dėmių valiklis BALANCE, 250 ml

  Ekologiškas dėmių valiklis BALANCE, 250 ml

  Balance
  BALANCE ekologiškas dėmių valiklis - tai specialus purškiamas dėmių valiklis, kuris veiksmingai pašalina dėmes iš visų rūšių audinių. Švelnaus valiklio pagrindą sudaro natūralūs komponentai, kurie saugiai ir efektyviai pašalina įvairių rūšių dėmes: pieno, sulčių, daržovių, kūdikių maisto, riebalines ir kitas dėmes. Specialus purkštukas sukuria putą, kuri giliai įsiskverbia į audinį ir lengvai pašalina sunkiai įveikiamas dėmes. Tinka vaikų drabužiams. Produkto sudėtyje nėra dažiklių, kvapių medžiagų, peroksido ir chloro, todėl aplinkoje jie lengvai biologiškai skyla. Dėmių valiklis yra sertifikuotas EU Ecolabel ženklu. Talpa 250 ml.
  231-315231-315Ekologiškas dėmių valiklis BALANCE, 250 ml
  €4,70 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  2 | 0
 9. Dėmių valiklis ACE Delicate, 1 l

  Dėmių valiklis ACE Delicate, 1 l

  Dėmių išėmiklis ACE DELICATE. ACE produktų liniją sudaro balikliai ir dėmių valiklis spalvotiems audiniams ACE Delicate. ACE balikliai yra itin veiksmingi, nes jų formulėje esantys specialus ingredientai užtikrina nepriekaištingą audinių baltumą nepažeisdami audinio. ACE Delicate yra veiksmingas valiklis spalvotiems audiniams. Jis ne tik pašalina sunkiai išvalomas dėmes, bet ir neleidžia išblukti spalvoms. Gali būti naudojamas medvilnei ir šilkui. Talpa 1 l.
  231-0151231-0151Dėmių valiklis ACE Delicate, 1 l
  €7,28 
  Likutis:
  Pristatymas: 5 d.
  9 | 0
 10. Dėmių valiklis TULŽIS, 5 l

  Dėmių valiklis TULŽIS, 5 l

  Higėja
  Koncentruota dėmių šalinimo bei skalbimo efekto stiprinimo priemonė HIGĖJA TULŽIS. Ypatingai efektyvi priemonė dėmių išėmimui iš įvairių audinių bei skalbimo efekto sustiprinimui. Sudėtyje esantys natūralūs priedai - tulžis ir muilas, puikiai ištirpina riebalus ir kitas organines medžiagas. Skalbiklis skirtas kraujo, prakaito, kavos, vyno, riebalų, arbatos, žolės, purvo ir kitų dėmių valymui, arba naudoti kaip priedą, skalbiant labai užterštus audinius. Tinka visų rūšių audiniams, ypač medvilnei, šilkui, vilnai, linui. Priemonėje nėra chloro, ar kitokių balinančių medžiagų. Naudojamas specialių rūbų, suterštų mineraliniais, augaliniais ar gyvuliniais riebalais, o taip pat naftos produktais, skalbimui maisto pramonės įmonėse, viešojo maitinimo ir sveikatos priežiūros įstaigose. Talpa 5 l.
  1 vnt. = 1
  667-202667-202Dėmių valiklis TULŽIS, 5 l
  €15,50 
  €7,66 
  Likutis:
  34 | 0
UŽSIPRENUMERUOKITE Office System NAUJIENAS